Profil spoločnosti

Spoločnosť TESCO STORES SR, a.s. vstúpila na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 150 obchodov rôznych formátov - od formátov extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy. Prevádzkuje dve distribučné centrá - v Beckove a v Prešove, tri obchodné domy, 4 obchodné centrá a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov svojich obchodov Tesco zahŕňa aj telekomunikácie, optiku a lekárne. So svojimi takmer 10 000 zamestnancami je spoločnosť Tesco Stores SR, a.s. tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Základným poslaním spoločnosti Tesco je poskytnúť zákazníkovi každý deň niečo naviac.


Tesco patrí k svetovým lídrom v inováciách na poli maloobchodu. K inovatívnym projektom spoločnosti patrí zavedenie samoobslužných pokladní, unikátna služba „Tesco Potraviny domov“, ale aj vernostný systém Clubcard Scan & Shop. Priekopníkom je spoločnosť i v oblasti ekológie. Ako príklad možno uviesť náš prvý nízkoenergetický supermarket v Rajci.

Aj keď je Tesco spoločnosťou s celosvetovou pôsobnosťou, vždy sa snažíme podporovať dobré veci okolo nás. V roku 2009 vznikla Nadácia Tesco, ktorá realizuje najmä grantové konania podporujúce projekty v sociálnej a zdravotnej oblasti:

•Vy rozhodujete, my pomáhame
•Detská atletika
•Potravinová zbierka
•Tesco Anjel
•Farmársky grant

Vo všeobecnosti má skupina Tesco tri ambície, prostredníctvom ktorých chce pomáhať krajinám, v ktorých pôsobí. Vytvárať príležitosti pre mladých ľudí, podporovať zdravý životný štýl, byť na čele pri znižovaní plytvania potravinami.

Kontakt

Tesco Stores SR a.s.
Centrálna kancelária
Kamenné nám. 1/A
815 61 Bratislava

Webová stránka http://tesco-graduates.sk je určená študentom a absolventom vysokých škôl. Pokiaľ už máte pracovné skúsenosti a záujem o konkrétnu ponuku, navštívte portál Profesia.sk, kde sú uverejnené aktuálne voľné pracovné pozície.

Copyright 2013 TESCO STORES SR, a.s.