Tesco Business Game

Určite ste už nakupovali  v supermarkete. Viete ale, čo všetko je potrebné urobiť, aby obchod fungoval a zákazníci boli spokojní? Zahrajte si Tesco Business Game a skúste si, ako sa riadi Tesco Virtual Store! Uspejete v súboji o zákazníka s nekompromisnou konkurenciu alebo privediete obchod do krachu? Uvidíme!

Tesco Business Game je virtuálna hra, ktorá verne napodobňuje chod skutočného supermarketu Tesco. Zostavte si s kamarátmi, študentmi, trojčlenný tím a vyskúšajte si svoje manažérske, komunikačné a vodcovské schopnosti. Zmerajte si svoje sily s tímami z Česka, Maďarska a Turecka. Tí najlepší sa môžu tešiť na hodnotné ceny, niekoľkodňový pobyt v Londýne a možný postup do Tesco Career Programu!

 

Tesco Business Game je simuláciou prevádzky virtuálneho Tesco obchodu, kde sa v roli manažérov musíte starať o chod supermarketu. Máte k dispozícii virtuálny sklad, produkty, zamestnancov. Produkty sa ale kazia, zamestnancov trápia choroby a pracovné úrazy, v obchode sa objavujú zlodeji, zákazníci sú nespokojní, musíte ich prilákať na nákup zľavami a reklamnými kampaňami. Zo všetkých strán na Vás navyše tlačí konkurencia okolitých obchodov.

Úlohou Vášho tímu v zložení Director, Customer Service manager a Sales manager je v priebehu 6 týždňov a 18 súťažných kôl dosiahnuť maximálne zhodnotenie zvereného obchodu Tesco. O úspechu rozhoduje schopnosť komunikácie, organizačné schopnosti, predvídavosť, ale aj odvaha riskovať a improvizovať. Tak dokážte, že vo Vás driemu schopní manažéri a zaregistrujte sa do Tesco Business Game!

 

Každý manažérsky tím potrebuje motiváciu. V reálnom svete ide napríklad o rešpekt nadriadených, či kolegov, kariérny postup a samozrejme finančné ohodnotenie. Aj v Tesco Business Game čakajú na najúspešnejších súťažiacich atraktívne odmeny.

Absolútni víťazi zo súperenia českých, slovenských, maďarských a tureckých tímov, získavajú niekoľkodňový zájazd do Londýna. Letenky, ubytovanie i program hradí samozrejme Tesco. Okrem iného sme pre víťazov pripravili celodennú prehliadku centrály spoločnosti Tesco a dostanete aj možnosť absolvovať vybrané školenie pre zamestnancov Tesco.

Nezabudneme ale ani na víťazné tímy v jednotlivých krajinách. Najúspešnejší tím v každej z nich získava 3x iPad, pre striebornú priečku je pripravený 3x iPad Mini a pre bronzové umiestnenie 3x iPod Nano.

 

Výberový proces do programu na rok 2019/20 bol ukončený.

Prihláste sa do Akadémie mladých a začnite písať príbeh svojej kariéry!

Výberový proces do programu na rok 2019/20 bol ukončený.

Kontakt

Tesco Stores SR a.s.
Centrálna kancelária
Kamenné nám. 1/A
815 61 Bratislava

Webová stránka http://tesco-graduates.sk je určená študentom a absolventom vysokých škôl. Pokiaľ už máte pracovné skúsenosti a záujem o konkrétnu ponuku, navštívte portál Profesia.sk, kde sú uverejnené aktuálne voľné pracovné pozície.

Copyright 2013 TESCO STORES SR, a.s.